Zęby do łyżek koparkowych – polecane przez nas systemy zębowe

Parę słów o rolkach jezdnych
10 lutego, 2021
Maszyny budowlane — jak o nie dbać?
21 kwietnia, 2021

Zęby do łyżek koparkowych – polecane przez nas systemy zębowe

Ciężko wyobrazić sobie plac budowy bez maszyn budowlanych — wykonywanie bez nich prac byłoby wtedy wręcz niemożliwe. Zęby do łyżek koparkowych i koparko-ładowarek są osprzętem, który pozwala na wydajną i efektywną pracę. Właśnie dlatego, ich odpowiedni dobór jest tak istotny. Jakie zęby do łyżek polecamy? Zapraszamy! Oto kilka naszych propozycji.

CAT – niezawodność znana od lat

System zębowy CAT jest jednym z najczęściej wybieranych, a co się z tym wiąże — jednym z najpopularniejszych systemów na terenie Europy. Nie można się temu dziwić. Zęby do łyżek koparkowych CAT są jednymi z lepszych dostępnych na rynku, jak również cechują się wysoką jakością wykonania i niezawodnością. Na tle innych z całą pewnością wyróżnia je rodzaj zabezpieczenia. Mianowicie, zęby do łyżek koparkowych CAT posiadają zabezpieczenie, które jest mocowane z boku, a w jego skład wchodzi pierścień (o określonej wielkości), jak i klin. To także ogromne ułatwienie, jeśli chcemy ustalić wielkość zębów łyżki. Dlaczego? Można to zrobić w prosty sposób, za pomocą określenia średnicy klina.

MTG: zęby Starmet – wydajność dla Twojej maszyny 

Zęby Starmet — hiszpańskiego producenta MTG to również system, którego nie trzeba przedstawiać. Ten system zębowy w doskonały sposób poprawia wydajność pracy maszyn budowlanych. Zawdzięcza to bezproblemowemu wnikaniu w grunt, przez co prace przeprowadzane są bardzo płynnie. To jednak nie wszystko. Stopy systemu Starmet są jednymi z bardziej odpornych na zużycie. Z kolei obsługa jest niezwykle prosta. W ofercie Entrack można znaleźć szeroki wybóry zębów do łyżek koparkowych i koparko-ładowarek, co znacznie ułatwi dobór tych właściwych. Posiadamy między innymi szeroką gamę kształtów zębów do łyżek, które sprawdzą się w wielu zastosowaniach. Oferujemy zęby rwące, jak i stożkowe. Ofertę zębów Starmet hiszpańskiego producenta MTG — można sprawdzić tu: system zębowy MTG.

System zębowy Combi Parts – uniwersalność w najlepszym wydaniu 

System zębowy Combi Parts jest jednym z najbardziej uniwersalnych. To wcale nie oznacza, że jest gorszy! Zęby Combi Parts znajdują swoje zastosowanie w niemal wszystkich pracach budowlanych. Niezależnie od rozmiarów, te zęby do łyżek oferują szeroki wybór produktów. To idealne połączenie prostoty i wytrzymałości na zużycie. I oczywiście — jak już wcześniej wspomnieliśmy — system ten jest niezwykle uniwersalny. To ogromne ułatwienie dla wszystkich osób związanych z branżą budowlaną. Zęby Combi Parts znajdziesz w kategorii: systemy zębowe Combi Parts.

Łyżki koparek i koparko-ładowarek to podstawowe i niezwykle ważne elementy maszyn budowlanych. Bez nich prace trwałyby znacznie dłużej lub byłyby wręcz niemożliwe do wykonania. Właśnie dlatego, wybór odpowiednich zębów łyżek jest tak ważny. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z kategorią: systemy zębowe. 

Komentarze są wyłączone.