O firmie

O firmie

ENTRACK jest dostawcą części do maszyn budowlanych dla branży konstrukcyjnej oraz kopalni od ponad 40 lat. Firma została założona w małej szwedzkiej wiosce Lysvik przez Borisa Nilssona w połowie lat 70-tych XX wieku, który rozpoczął import części podwoziowych z Włoch. W drugiej połowie lat 70-tych firma rozpoczęła działalność w północnej Szwecji – Ostersund oraz w Norwegii, gdzie wspólnie z norweskim kolegą Torbjornem Kvesetberg powstała spółka ENTRACK NORGE A/S. Norweska spółka jest obecnie zarządzana przez syna Torbjorna i nie jest już częścią Entrack Group.

W latach 80-tych i 90-tych firma ENTRACK rozwijała się w dynamicznym tempie, co skutkowało zakładaniem kolejnych oddziałów na terenie Szwecji. ENTRACK stał się jedną z największych marek wśród dostawców podwoziowych części do maszyn budowlanych w rejonie Skandynawii.

W roku 2008 rozpoczęła się ekspansja firmy poza kraje skandynawskie, a mianowicie w czerwcu tegoż roku utworzono oddział w Polsce mieszczący się obecnie w Brzegu Dolnym (25 km na północ od Wrocławia), a następnie we Włoszech w mieście Modena. Następne dwie lokalizacje firmy ENTRACK utworzono w roku 2014 na terenie Finlandii.

Wszystkie oddziały naszej spółki są zarządzane i kierowane przez doświadczonych w branży specjalistów.

ENTRACK dzięki swojej kompletnej ofercie, w której znajdują się produkty najwyższej jakości, stał się wiodącym dostawcą części na terenie Skandynawii oraz rozpoznawalną marką na terenie całej Europy. Wciąż wprowadzamy na rynek nowe produkty, służąc klientom pomocą w celu zminimalizowania ich problemów w kwestii dostępności, oraz doboru odpowiednich części do swoich maszyn.

Sprawdź naszą ofertę:

  • lemiesze ze stali trudnościeralnej o twardości 500HB: jednostronnie fazowane i dwustronnie fazowane, nawiercane;
  • systemy zębowe do łyżek koparkowych i ładowarkowych (MTG, CAT seria J, seria K, BOFORS, ESCO: Super V, Ultra Lock, Helilock, UNI-Z, VOLVO, przykręcane do koparko-ładowarek i minikoparek oraz inne;
  • stalowe podwozia maszyn gąsienicowych: łańcuchy suche i olejowe, łańcuchy smarne, rolki jezdne, rolki podtrzymujące, koła napędowe, koła napinające, napinacze, sprężyny do napinaczy, klepki, śruby do łańcuchów;
  • elementy jezdne do minikoparek (rolki, koła napędowe i napinające, gąsienice gumowe).

VOLVO JCB CATERPILLAR KOMATSU CASE KUBOTA LIEBHERR TAKEUCHI DAEWOO – DOOSAN HITACHI HYUNDAI NEW HOLLAND KOBELCO NEUSON