Systemy zębowe

Systemy zębowe

systemy zębowe do koparek

Zęby do koparek i innych maszyn budowlanych

Od ponad 40 lat jesteśmy świadkami rozwoju systemów zębowych, od mniej rozwiniętych, które początkowo wymagały użycia dynamitu, aby usunąć ząb, po nowoczesne systemy, które można łatwo wymienić za pomocą prostego rozwiązania typu twist. Najczęstszym system na rynku jest CAT System J, ale przy dzisiejszych wysokich wymaganiach w zakresie maszyn i urządzeń, coraz częściej stosowany jest bardziej zaawansowany i bardziej kompletny system StarMet MTG. Więcej informacji na temat poszczególnych systemów zębowych dostępne jest w menu.

Zęby do koparek – systemy zębowe i adaptery

Zęby do koparek to istotny element tych maszyn budowlanych. Części te pozwalają na efektywną pracę łyżek. Zęby do koparek mają również ogromne znaczenie w kwestii naszej wygody oraz czasu wykonywania pracy. Systemy zębowe o wzmocnionej konstrukcji sprawiają, że nie ulegają one szybkiej eksploatacji, przez co służą przez długi czas. Oferowane przez nas zęby do koparek – do łyżki – pochodzą od najlepszych producentów, ceniących sobie niezawodność i najwyższą jakość oraz pasują do wielu modeli.

Więcej informacji na temat poszczególnych zębów do koparek i systemów zębowych dostępne jest w menu.

Zapraszamy do kontaktu w kwestii złożenia zamówienia oraz w celach informacyjnych zgodnie z obowiązującymi stanami magazynowymi oraz wszelkimi specyfikacjami systemów zębowych. Postaw na wysokiej jakości adapter i ząb dla swojej maszyny!

Przejdź do kategorii: System CAT J, StarMet, KingMet, Catex/UNI-Z, Combi Parts, Volvo, ESCO, Inne systemy zębowe.

Wyświetlanie 1–20 z 218 wyników

1 2 3 4 9 10 11