Osprzęt do koparek – sposób na zwiększenie wydajności Twojej maszyny

Dlaczego warto wybrać gumowe gąsienice do koparki?
30 listopada, 2020
Wesołych Świąt
22 grudnia, 2020

Osprzęt do koparek – sposób na zwiększenie wydajności Twojej maszyny

Koparki to maszyny niezastąpione na każdej budowie. Aby ich praca przebiegała w sposób jak najbardziej wydajny, warto zadbać o profesjonalnie dobrany do nich osprzęt. Jak szybko zwiększyć funkcjonalność koparki, a także minikoparki? Jakie elementy wchodzą w skład osprzętu do koparki? Sprawdźmy!

Specjalistyczny osprzęt do chwytania

Chwytaki do koparki znajdują zastosowanie przede wszystkim w przemyśle leśnym, ale również w brukarstwie oraz podczas prac z różnego typu instalacjami. Chwytak – jak sama nazwa wskazuje – pozwala uchwycić dany element i przenieść go w dowolne miejsce. Doskonale sprawdza się również do równego układania kostki brukowej.

Prace wyburzeniowe z wykorzystaniem koparki

Choć dla niektórych osób może brzmieć to dość niespotykanie to koparkę z powodzeniem można stosować również do prac wyburzeniowych w budynkach. Oczywiście do tego celu potrzebny jest odpowiedni osprzęt, jakim jest młot hydrauliczny. W ofercie Entrack oferujemy również elementy uzupełniające niniejszy sprzęt, a mianowicie groty oraz dłuta do młotów hydraulicznych.

Najważniejszy element, czyli łyżka koparki

Łyżka koparki to absolutnie najbardziej podstawowy a zarazem najważniejszy element każdej koparki, koparko-ładowarki oraz oczywiście minikoparki. Część ta jest niezbędna do nabierania urobku, gruzu lub innych elementów z placu budowy, a następnie transportu na wybrane miejsce (np. składowisko).
Wszystkie powyższe części wchodzące w skład osprzętu do koparek dostępne są do nabycia w Entrack w kategorii: osprzęt. Zapraszamy!

Komentarze są wyłączone.