Płaskowniki

Płaskowniki stalowe do wzmocnienia łyżek koparki, ładowarki

Płaskowniki stalowe w Entrack! Spawalna stal wzmacniająca, występuje w formie płaskowników w grubościach od 10 do 30 mm. Używana jest głównie jako wzmocnienie dna oraz boków łyżek. Płaskowniki stalowe, czyli cięte ze zwoju stali pręty przydadzą się również do budowy konstrukcji stalowych oraz budowy ogrodzeń, słupów czy poręczy. Poznaj nasze propozycje na płaskowniki i wybierz opcję najlepszą dla siebie. Wysokiej jakości płaskownik to gwarancja dobrze wykonanej pracy.

Płaskownik stalowy – gwarancja jakości

Płaskowniki stalowe dostępne w Entrack to przede wszystkim gwarancja najwyższej jakości. Płaskowniki pochodzą od najlepszych producentów i wykonane są z najwyższej jakości tworzywa. Dzięki nim prace przeprowadzane będą bez najmniejszego problemu.

Wzmocnienie łyżek koparki i ładowarki

Koparki i ładowarki pracują często w niezwykle ciężkich warunkach. Twarde podłoże, kamienie czy masywne korzenie drzew wymagają od maszyny niemałej wytrzymałości i odporności. Wzmocnienie, jakim mogą być płaskowniki wykonane ze stali sprawdzi się wszędzie tam, gdzie wymagana jest wytrzymałość maszyny na duże obciążenia. Płaskownik może również znacznie usprawnić pracę.

Sprawdź też inne produkty w kategorii: stal.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5