Zęby do koparek

Zęby do koparek

Zęby do koparek to element osprzętu kaparkowego, którego dobór ma szczególne znaczenie dla jakości obsługi i pracy urządzenia. Stawiamy na rozwiązania sprawdzone, solidne i niezawodne. Oferujemy kilka systemów zębów do koparek, koparko-ładowarek, chętnie pomożemy w wyborze i zaproponujemy najlepsze możliwe rozwiązanie.

ząb do koparki doosan

System zębowy CAT

Najbardziej popularny system zębowy w Europie. Zęby posiadają zabezpieczenie mocowane z boku zęba. Zabezpieczenie składa się z klina i pierścienia o określonej wielkości. Średnica klina jest to świetny sposób, aby ustalić, wielkość zębów w maszynie. Numer części można określić na podstawie składowych: średnicy i długości klina zamontowanego w zębie.

zęby do koparki CAT J
Zęby do koparki seria CAT J.

System zębowy B-Lock

Posiadamy w ofercie system B-LOCK zębowy szeroko stosowany zarówno w
 łyżkach koparkowych jak i ładowarkowych. Posiada zabezpieczenie
 stalowo – gumowe.

System zębowy Esco

Super V: system zębów zapewniający wysoką wydajność dzięki doskonałemu wnikaniu w podłoże, łatwej obsłudze i stopom odpornym na zużycie. Oferujemy bogaty wybór kształtów zębów – do wszystkich zastosowań. Najstarszy znany Esco Conical (stożkowe) i z zabezpieczeniem
z żelaza i żywicy. Posiadamy również zęby Esco rwące z zabezpieczeniem w postaci klina stalowego i klina gumowego. Najnowsze systemy nazywają się Super V.

zęby do koparki ESCO
Zęby koparkowe ESCO.

System zębowy Combi Parts

 Combi Wear Parts to świetnie zaprojektowany i dobrze rozwinięty system części zużywalnych do praktycznie wszystkich zastosowań w budownictwie. W każdym rozmiarze posiadają wielki wybór produktów. System pasuje do większości typowych modeli koparek i ładowarek. Prosta i wytrzymała konstrukcja Combi Parts przyczyniła się do sukcesu na całym świecie. 

ząb do koparek Combi Parts
Ząb Combi Parts.

System zębowy Catex

System zębów charakteryzujący się perfekcyjnością i precyzyjnością wykonania, dla tych, którzy potrzebują idealnego dopasowania. Tolerancja między adapterem a zębem jest minimalna.